Milí bajkeri,

vzhľadom na nadmerné poškodzovanie zdieľaných bicyklov jazdou viacerých osôb na jednom bicykli, boli prijaté nové opatrenia v záujme zabrániť podobnému vyčíňaniu.

Od piatku 9. októbra vstupujú do platnosti aktualizované Všeobecné obchodné podmienky. Jazda viacerých osôb na jednom bicykli BikeKIA bude mať za následok zúčtovanie technického poplatku v hodnote 100 EUR. Používanie, parkovanie a uzamknutie bicykla mimo územia mesta Žilina bude spoplatnené sumou 50 EUR. Plné znenie VOP nájdete TU.

O zmene VOP budú užívatelia systému informovaní a vyzvaní na ich opätovné akceptovanie prostredníctvom aplikácie BikeKIA.

Zmeny vo VOP sú zapracované aj do sadzobníku, ktorý nájdete tu na našom webe. Cieľom zavedených zmien je podpora udržateľnosti systému a ochrana bicyklov pred nevhodným zaobchádzaním. Veríme, že sa vďaka tomuto opatreniu zníži počet jázd viacerých osôb na jednom bicykli.

Zodpovedným prístupom užívateľov a šetrným používaním budú môcť obyvatelia a návštevníci mesta Žilina bicykle BikeKIA používať ešte dlhé roky!

V prípade otázok nás kontaktujte na linke zákazníckej podpory telefonicky na čísle +421 905 073 073 denne vrátane víkendov a sviatkov od 9.00 do 17.00 alebo e-mailom na adrese info@bikekia.sk.

Tím BikeKIA